Asp. szt. Łukasz Jaworski triumfatorem „Ultra Run & Bike Orlich Gniazd” na dystansie 100 mil
Asp. szt. Łukasz Jaworski, policjant z Wydziału do walki z Przestępczością przeciwko Mieniu, zajął pierwsze miejsce w „Ultra Run & Bike Orlich Gniazd”! Dystans 100 mil (około 164 km) pokonał w czasie 19 godzin i 54 minut. Trasa biegu wiodła od Wawelu w Krakowie, przez wapienne formacje i średniowieczne zamki Jury Krakowsko-Częstochowskiej, aż do Jasnej Góry. Łukasz, jesteś najlepszy! Jesteśmy dumni z Twojego osiągnięcia!
„Ultra Run & Bike Orlich Gniazd” to unikalna impreza biegowa, w której - jak podają organizatorzy - „każdy kilometr to połączenie historii i przyrody, tworzące niepowtarzalny klimat rywalizacji i przygody”. Szlak prowadzi przez znane miejsca, takie jak Zamek w Ogrodzieńcu, ruiny w Olsztynie, Pieskową Skałę, Mirów oraz Bobolice, gdzie czas zdaje się zatrzymywać, a duch Jury ożywa.
Łukasz zakończył bieg, pokonując 164 kilometry w 19 godzin i 54 minuty, co zapewniło mu pierwsze miejsce.
„Zwycięzcą Ultra Run & Bike Orlich Gniazd na dystansie 100 mil został Łukasz Jaworski z Warszawy. Jak sam mówi, bieganie dla niego jest formą medytacji. - Można wiele rzeczy przemyśleć, zrozumieć, sprawy same się wyjaśniają. Ruch to życie, nawet krótki spacer 30-minutowy przynosi korzyści – mówił ultramaratończyk na mecie w rozmowie z Radiem Jasna Góra. - Chodzi o pobudzenie serca i układu krwionośnego, aby uniknąć wielu chorób – przekonuje i zachęca do aktywności.
Takie słowa można znaleźć na stronie „Jasna Góra News”.
Nie ma wątpliwości, że możemy być dumni z naszego policjanta i jego kolejnego ważnego osiągnięcia.
Dumni jesteśmy wszyscy, a szczególnie jego współpracownicy, którzy dbają o to, aby był doceniany i nagradzany. To niezwykle ważne, mieć wokół siebie życzliwych ludzi. Łukasz zasłużył na to.
O Łukaszu Jaworskim pisaliśmy już wielokrotnie, za każdym razem z ogromną satysfakcją. Podziwiamy jego determinację, zaangażowanie oraz radość, którą czerpie z biegania.
Łukasz odniósł kolejny sukces, cieszymy się z nim, gratulujemy i życzymy następnych udanych startów, pięknych tras, nowych doświadczeń oraz kolejnych zwycięstw.
Łukaszu, jesteś wspaniały!