Otwarcie nowego wiaduktu Trasy Łazienkowskiej na Saskiej Kępie
Od 29 maja kierowcy będą mogli korzystać z nowego wiaduktu Trasy Łazienkowskiej na Saskiej Kępie. Przywrócone zostaną skręty w Saską i połączenie z Urugwajską, chociaż jezdnie pozostaną zwężone.