BILETY
Gostynin
sobota
12.09.2026
15:30
Jedziemy na luzie
Gostynin , Miejskie Centrum Kultury
Cena od 110,00 PLN
O wydarzeniu
K2 wrzuca na luz i zaprasza na swój kolejny program. Jedziemy na luzie: bez spiny i zbędnego nadęcia... po prostu dobra zabawa. Spodziewajcie się improwizacji i dawno niewidzianych postaci: Baśki Polak, Darusia i Dziadka Alfonsa. Jak zwykle będzie śmiesznie i absolutnie bez cenzury! Wrzuć na luz i daj się wciągnąć!
Artyści
Bartosz Klauzinski, Tomasz Łupak, Dominika Najdeker
Kabaret K2 powstał w 2012 roku w Zielonej Górze. Obecnie tworzą go Bartosz Klauzinski, Tomasz Łupak i Dominika Najdek, czyli Domi, Łupi i Barciś. Staramy się, aby nasze skecze nie były tylko śmieszne, ale także „o czymś”, bo najlepszy widz to nie tylko widz rozbawiony, ale również zaintrygowany. Nie boimy się improwizacji, która zbliża nas do widza i zaskakuje nie tylko jego. Uwaga: wychodzimy poza scenę! Na szczęście jeszcze nikt nie żałował, bo wiemy jak zaopiekować się publicznością.
Lokalizacja
-
Miejskie Centrum Kultury
ul. 18 Stycznia 2
09-500, Gostynin
Mazowieckie